مجموعـه پدیـده شیـمی غـرب از زیــرمجموعــه‌هــای گروه صنعتی گلرنگ، در سال 1398 با خلق برند پــی اس جــی و پــی اس جــی پــرو، وارد بــازار محصولات بــهداشتــی و شوینــده شـده است. 
پــی اس جــی پــرو خلق شده است تـا پـاسخگوی نیـــاز سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در زمینه شستشوی البسه، تجهیزات صنعتی و بــهداشت فردی کــارکنان و مــراجع‌کنندگــان بــاشد. مشتـــریان این برنــد تمامی شرکت‌ها و سازمان‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی، هتل‌ها، رستــوران‌ها،خشکشویی ها و به طور کلی تمامی صنف و صنعت های فعال در کشور می‌باشد.
تولید و تامین محصولات شوینده تخصصی مبتنـی بر نیــازهای آشکار و نهان مشتریــان در ایــران و کشورهــای هــدف بــه منــظور ارتــقا بــهداشــت جــامعــه، از مهم‌تــریــن اهــداف بــرند پــی اس جــی پــرو مــی‌بــاشد. مهم‌تــرین رسالــت برند پی اس جی پرو، پیشــروی در تولیــد محصولات شوینــده صنعتی بــا کیفیت و قیمت منــاسب در ایــران و کــسب ســهم پــایدار در بــازارهــای بین‌الــمللی تا سال 1404 مــی‌باشد.

​​نوین و کارآمد
در حـــوزه مـحصــولات شوینـــده تخصصی و ضدعفونی کننده

پی اس جی پرو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. پی اس جی پرو

سبد خرید