حضور پی اس جی پرو در نمایشگاه ایران ریتیل شو

حضور پی اس جی پرو در نمایشگاه ایران ریتیل شو
پی اس جی پرو با گروه محصولات مواد شوینده عمومی و تخصصی حوزه صنف و صنعت و محصولات مراقبت از خودرو در این رویداد، پذیرای میهمانان و علاقه‌مندان به این حوزه بوده است. برند پی اس جی پرو در این رویداد با تمرکز بر روی معرفی محصولات خود در حوزه صنف و صنعت، نشست‌های مثبت و موفقی با اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در این حوزه برگزار کرد.
ادامه مطلب

حضور شرکت پدیده شیمی غرب در نمایشگاه بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی

حضور شرکت پدیده شیمی غرب در نمایشگاه بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی
شرکت پدیده شیمی غرب در این رویداد با تمرکز بر روی معرفی شوینده‌های بخش لاندری که در راس آن‌ها می‌توان به پودر لاندری مخصوص شستشوی البسه بیمارستانی اشاره کرد حضور داشت و نشست‌های مثبت و موفقی با مدیران عامل بیمارستان‌ها، صاحبین صنایع تجهیزات پزشکی، مسئولین تدارکات بیمارستان‌ها، مدیریت شرکت‌های توزیع دارویی در تهران و دیگر استان‌ها، متولیان کانال‌های پخش و توزیع تجهیزات پزشکی، پزشکان و دیگر فعالین حوزه بیمارستانی و کلینیکال برگزار کرد.
ادامه مطلب

مقالات پی اس جی پرو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت مقالاتفراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. مقالات پی اس جی پرو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت مقالات پ یاس جی پروفراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

مقالات پی اس جی پرو، با هدف گسترش دانش فنی در رابطه با پاکسازی تجهیزات ارزشمند در بخش‌‌های مختلف صنف و صنعت، کاهش هزینه‌های نگهداری، افزایش عمر قطعات و تجهیزات و حفظ سلامت کارمندان و مراجعین بخش‌های مختلف صنف و صنعت نوشته شده‌اند و می‌توانند راهنمایی برای متخصصین این عرصه باشند.​​​​​​​

پی اس جی پرو

سبد خرید